Ürün Görüntüleme ve Kayıt

 • Web sitenizde fiyatlar gözükmüyor?

  Şirketimiz müşterilerine özel fiyatlar uygulamaktadır. Bu sebeple web sitemizi ziyaret eden bir kişi, ancak üye girişi yaparak ürün fiyatlarımızı görüntüleyebilir. Herhangi bir üyeliğiniz yok ise ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi için Antalya ilinde ticari kaydınızın olması yeterli. Kayıt olurken tüm bilgi alanların eksiksiz ve doğru olarak doldurulması zorunludur. Aksi halde üye başvurunuz askıya alınır. Web sitemize kayıt olmak için tıklayınız.

 • Nasıl sipariş verebilirim?

  Web sitemize üye girişi yaptıktan sonra tüm ürünlerimiz listelenmektedir. Burada ister kategorileri gezerek, ister arama yaparak istediğiniz ürünü görüntüleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Web sitemiz gelişmiş bir arama özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilmektesiniz.

 •  Ürün fiyatlarına KDV dahil mi?

  Web sitemizde listelenen ürün fiyatları KDV hariç fiyatlardır. Ürünü sepete eklediğinizde KDV eklenmektedir. 

Sipariş Sistemi

 • İlk alışverişte prosedürünüz nedir?

  www.sandragida.com web sitemiz şirketimizde kaydı olan ticari işletmelere ve yeni kayıt yapılacak işletmelere hizmet vermektedir. Cari kaydı olan müşterilerimiz sipariş verdikten sonra ilk yükleme ve sevkiyatta siparişlerini teslim alırlar. Daha önce sistemimizde ticari kaydı olmayan işletmeler için uyguladığımız prosedür biraz daha farklıdır. Muhasebemiz tarafından cari kaydınızın yapılabilmesi için aşağıdaki evrakların kopyasını tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Tüm bu işlemlerden sonra siparişiniz tarafınıza gönderilecektir. İstediğimiz evraklar;

 • Siparişimiz ne zaman teslim edilir?

  Antalya Lara, Konyaaltı, Şehiriçi, Kepez ve Organize bölgelerine her gün sevkiyatımız vardır. Kemer, Serik, Manavgat, Alanya bölgelerine haftada 3 gün sevkiyatımız gerçekleşmektedir. Saat 09:00' a kadar vereceğiniz siparişler sipariş günü, saat 09:00' dan sonra vereceğiniz siparişler sonraki ilk sevkiyatta tarafınıza teslim edilir.

 • Siparişlerin sevkiyatı nasıl yapılmaktadır?

  Tüm siparişleriniz Sandra Gıda AŞ envanterinde bulunan Frigofirik soğutmalı araçlar ile özenle adresinize getirilmektedir. Siparişinizin eksiksiz ve hasarsız tarafınıza ulaşması için personelimiz üst düzey dikkat göstermektedir.

 • Ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

  İade işlemleriniz için Bölge Sorumlusu ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Web sitemiz üzerinden iade işlemi yapmamaktayız. 

Ödeme

 • Sipariş ödemesini nasıl yapacağım?

  Web sitemizde online bir ödeme sistemi mevcut değildir. Bölge sorumlumuzun tanımlamalarına göre sipariş ödemeleriniz tahsil edilmektedir. 

 • Vadeli çalışmak istiyorum. Mümkün mü?

  Cari hareketlerin tamamı için Bölge Sorumluları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Dilediğiniz konuda destek alabilirsiniz. Bölge sorumlunuzu öğrenmek için lütfen tıklayın